Çanak Okey -Mynet Mobil
 • mynet

  Çanak Okey

  Mynet Çanak Okey indir, hemen Okey Oyna !

  Türkiye'nin en eğlenceli, en çok oynanan ve en sosyal Okey oyunu olan Mynet Çanak Okey artık Android'de ! Çanak Okey'i evde, okulda, yolda kısacası her yerde oynayabilirsiniz. Çanak Okey tamamen ücretsizdir, Çanak Okey'i hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz!

  ************

  Çanak Okey'i misafir olarak veya Facebook hesabınızla oynayabilirsiniz. İster Facebook listenizdeki arkadaşlarınızla Okey oynayın isterseniz Okey oynarken yeni arkadaşlar ile tanışın ve sosyalleşin. Çanak Okey oynarken daha keyifli oyun oynamanız için size her gün ücretsiz Mynet Lirası (ML) hediye edilir. Unutmayın her gün gelin, her gün daha çok kazanın! Üstelik Mynet Çanak Okey'i mobil cihazlarından oynayanlar her gün 2 kat daha fazla bonus kazanıyor! Hemen ücretsiz indirin!

  Çarpıcı tasarımı ve kolay oynanabilirliği ile Çanak Okey deneyimini doyasıya yaşayabilirsiniz. Masalardaki Mynet Lirası'nın toplandığı çanağı kıran oyuncu ortadaki büyük parayı kazanır. Kullanıcı kazandığı bu Mynet Liralarını yeni oyunlarında kullanabilir, dilediği gibi harcayabilir.  Okey oyunu geleneksel bir Türk Oyunudur. 52 taş ve ıstaka ile oynanan bu oyuna Çanak özelliği hem yeni bir tat hem de daha çok heyecan katmıştır. Oyunun ana amacı ortaya Okey atıp çanağı kırmak ve ortadaki büyük paraya sahip olmaktır. Oyunu oynarken hem eğlenecek hem de yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.
  Siz de hemen Mynet Çanak Okey’i indirin, vakit kaybetmeden bu eğlencede yerinizi alın !

  Oyunun Özellikleri:
  * Çanak Okey online olarak gerçek insanlarla oynanmaktadır.
  * Oyun içi tüm grafikler Full HD'dir ve her cihazda tam uyumluluk ile çalışmaktadır.
  * Oyunda Multitouch desteği bulunmaktadır. (Tabletlerde mükemmel şekilde oynanabilmektedir.)
  * En kolay oynanan Okey oyunudur.
  * Oyunda yer alan tüm animasyonlar yüksek kalitededir.
  * Sabah 7'de de gece 3'de de oyunu açsanız her zaman Okey oyanayacak birini bulabilirsiniz.
  * Multiplatform özelliği vardır. (Android cihazınızda oynarken eve gelip tabletinizden veya bilgisayarınızdan oynamaya devam edebilirsiniz.)
  * 3G, Edge veya Wireless ile online olarak oynayabilirsiniz.
  * Hemen Okey Oyna ile beklemeden oynayabilirsiniz.

  • Hemen Yüklemek İçin :

  Android Store Puanlaması

  100 Puanlama

  • Yorumlar
  • Puan Ver