Okey Golden -Mynet Mobil
 • mynet

  Okey Golden

  Okey Golden ile Android ve Facebook’ta altın çağı başladı. Okey Golden’da çevrimiçi ve çevrimdışı okey keyfini beraber yaşayabilirsin! Çok yakında iOS’ta...
  Hemen katıl, sen de kazan. Her gün binlerce "Altın Puan" hediye...

  Metroda, otobüste, vapurda, uçakta "offline" modda oynayıp, istediğin yerde bırakıp, kaldığın yerden devam edebilir, puanlarını daha sonra Facebook hesabına aktarabilir, istediğin zaman "online" moda geçip diğer kullanıcılar ile oynayabilir, mesajlaşabilirisin. İstersen "Misafir" ol, login bile olmadan hemen oyna!

  Kolay kullanımlı taş ve ıstaka ile her ekranda ve cihazda (tablet ya da telefon) aynı keyfi verirken, taşları grup halinde hareket ettirebilir, okey’i gizleyebilirsin. Heyecanın arttıkça farklı masa renkleri sana eşlik edecek. Oynadıkça keyif alıp bağımlısı olacağın bu uygulamanın ödüller sayfasında rakiplerin arasında nerede olduğunuzu görebilir, en iyilerin kimler olduğunu takip edebilirsin. Belki de haftanın birincisi adayı sensindir !

  Hemen indir ve benzersiz “Okey Golden” deneyimi ile tanış, Günlük bonus altın puanları hemen toplamaya başla, kesintisiz okeyin keyfini çıkar.

  • Hemen Yüklemek İçin :